CERERE DE OFERTA

Comuna Stremt, reprezentata prin primar POPA TRAIAN STEFAN, prin prezenta va invita sa ne prezentati o oferta pentru lucrari privind proiectul ’’Extindere retea de canalizare in localitatea Stremt, str.Paltinului, comuna Stremt, judetul Alba”- retea de canalizare menajera din PVC , lungime retea 220m; camine vizitare din beton 5 buc.
Nr. crt. Denumire oferta ’’Extindere retea de canalizare in localitatea Stremt, str.Paltinului, comuna Stremt, judetul Alba’’.
1 Selectare oferta SEAP
2 Sursa de finantare BUGET LOCAL
3 Termen de selectie oferta 2 zile de la publicarea anuntului pe site-ul Primariei Stremt
4 Pretul Ofertei RON fara TVA
5 Continutul ofertei Oferta va cuprinde manopera si materialul necesar executarii lucrarilor. Oferta va ft intocmita in functie de devizul atasat la publicare.
6 Valoare maxima 200.000 lei

Pentru informatii suplimentar ne puteti contacta la telefon 0745619144.
Responsabil Achizitii
Primar